Na bicykli, na motorke alebo po svojich… Nech už zvolíte akýkoľvek variant scenérie priesmyku, Passo di Giau vám určite vyrazí dych. Vydajte sa do talianskych Dolomitov objaviť túto jedinečnú šou.

Prázdniny nekončia! Pokiaľ premýšľate, kam tento rok cez leto ešte vyraziť, máme pre vás niekoľko tipov na krásne talianske pláže, kde si veľa zábavy užijete ako vy, tak aj vaše deti. Začínajte baliť kufre… Vyrážame!

A Bogliasco poznáte? Nie? No tak sa poďte zoznámiť! Bogliasco je malé mestečko ležiace v Janovskom zálive na pobreží Ligúrskeho mora. Jeho rozloha je len 4,4 km² a žije v ňom okolo 4 500 obyvateľov. Ideálne miesto na pokojný letný výlet, čo hovoríte?

Talianske pobrežie patrí medzi veľmi obľúbené dovolenkové destinácie a rozhodne sa niet čomu diviť. Taliansko, to nie je len Bibione a Rimini. Keď zájdete o niekoľko sto kilometrov južnejšie, narazíte na tie najkrajšie talianske pláže s priezračným morom azúrovej farby. Poďme spoločne preskúmať to najlepšie, čo talianske pobrežie ponúka.